Ціна
Швидкість
Якість
Гарантія
Завжди найкращі ціни
Наші майстри найпродуктивніші
Офіційний Пластол
Надаємо гарантію

Реставрація ванни PlastAll збереже вашу ванну.

Ціни на реставрацію ванн у Тернополі

Наливна акрилова ванна

1,2 м - 1500 грн. 1,5 м - 1700 грн. 1,8 м - 1800 грн. Детальніше

Емалювання акрилом

1,2 м - 900 грн. 1,5 м - 900 грн. 1,8 м - 950 грн. Детальніше

Ванна навіть з вибоїнами сквозними буде коштувати стабільну ціну!

Додаткові оплати +250 грн - при кольорування, або зняття попереднього покриття реставрованої уже ванни.

Ми відповідаємо на всі запитання, ввагадаєтесь? Є питання, що Вас цікавлять? Ми тут, щоб відповісти на них!

Дзвоніть нам!
+3 098-15-15-215

Наші роботи

Відгуки

Відгук про реставрацію ванн

Прочитала, ванна має нагадувати нову, перевірила на своїх сусідах, повірили, що замінили ванну, питаються щей, а де поділи стару ванну. Задоволена.

Тернопіль
Відгук про реставрацію ванн

Пишу коментарій, так як в нас з цією фірмою уже дуже давня історія, все почалось з того, як в нас в квартирі пропало світло, прийшов електриктир і понеслось, побілка коридору двох кімнат, ремонт в ванній і туалеті і нарешті закінчилось реставрацією ванни.

Тернопіль
Відгук про реставрацію ванн

Хорошим людям, хороші майстри, так трапилось і у мене! Дякую велике, рекомендую всім вас, дуже задоволена, майстер правда голодний був, але працював до самої ночі.

Тернопіль

Реставрація ванн  Тернопіль

Хоча Тернопіль невелике місто, але реставрація ванн тут популярна і користується попитом. Це природно, адже реставрація це єдина можливість зробити сантехніку знову новою та зекономити. А гарна сантехніка завжди позитивно впливає на вигляд Вашої ванни кімнати та кожної оселі. Блискуча і нова ванна робить дім  чистим та акуратним. Реставрування сантехніки в Тернополі стане в нагоді у кількох випадках. По-перше, коли сантехніка вже досить зношена чи морально застаріла. По-друге, коли нова сантехніка лише починає руйнуватися, має перші тріщинки та дрібні дефекти. По-третє, якщо Вам поталанило мати в користуванні чавунну сантехніку. Так, саме поталанило, адже чавун не має рівних у втримуванні і збереженні тепла. Тому, чавунну сантехніку, все ж, краще зберегти і продовжити її експлуатацію. Реставрація ванн Тернопіль Реставрація ванн Тернопіль – це чудова і корисна технологія на всі випадки пошкоджень Вашої сантехніки! Крім того, реставрацію можна повторювати при кожному наступному пошкодженні сантехніки. Реставрування методом емалювання – це нанесення емалі на стару ванну спеціальним способом, після чого поверхня бездоганною. Відновлення сантехніки емалюванням допоможе перевтілити зовнішній вигляд Вашої ванни кімнати  та  заощадити, оскільки він є дешевим. Емалювання сантехніки стане незамінним помічником в орендованому житлі, на дачі, у промисловому приміщенні та офісному приміщенні. Всюди де не хочеться тратити значні кошти та потерпати від простою через ремонт. З реставруванням санвузол новий негайно! Якщо ще вагаєтесь щодо емалювання, ми переконаємо:
 1. Продовжуйте термін експлуатації сантехніки від 5-ти років.
 2. Після реставрації матимете рік гарантійного терміну.
 3. Весь процес реставрації здійснюється на місці. Сантехніку не потрібно нікуди везти і навіть знімати.
 4. За покриттям надзвичайно легко доглядати та очищати, це не дорого.
 5. Колір емалі на будь-який смак!
  Етапи здійснення реставрування сантехніки: Тривалість реставрування - 3 години!   Акрилове реставрування, переваги: <ul> <li style="text-align: left;">термоізоляція покращується;</li> <li style="text-align: left;">покриття безпечне;</li> <li style="text-align: left;">швидка процедура;</li> <li style="text-align: left;">дешево;</li> <li style="text-align: left;">річна гарантія.</li> </ul>  

Hаливна ванна Тернопіль

Наливна ванна – це створення нової ванни на старій, яка слугує каркасом для наливного акрилу.  Ця технологія є найновішою в світі і вже доступна  в Тернополі. Для порівняння, реставрування шляхом наливання ванни є новішим і кращим ніж емалювання сантехніки та інші види реставрування. Наливна ванна незначно дорожча від емальованої ванни. "Mobi Group" – компанія, яка відновлює сантехніку лише якісно та надійно.   Якщо ще вагаєтесь щодо наливної ванни, ми переконаємо:
 1. Час реставрації лише 3 години.
 2. Немає хімічного запаху та шкідливих випарів.
 3. Весь процес реставрації здійснюється на місці. Сантехніку не потрібно нікуди везти і навіть знімати.
 4. Поверхня новенька та блискуча, як щойно з заводу.
 5. Повне висихання поверхні при кімнатній температурі за 48 годин.
 6. Наливна ванна не шкідлива для здоров’я.
 7. Значно дешевше, ніж купити нову сантехніку.
 8. Термін експлуатації до 15- 20 років.
 9. Можливість зробити реставрацію заново.
 10. Колір поверхні на власний смак.
  Також, крім традиційної сантехніки реставруємо джакузі та антикварні ванни. Користуємось тільки найякіснішими матеріалами та результативними технологіями. Саме тому наша робота дає бездоганний результат та задоволені відгуки наших клієнтів. Не викликайте сантехніку даремно, ми прийдемо на допомогу! Реставрувати ванну рідким акрилом вигідніше, ніж міняти:
 1. Кахель залишається на місці, не потрібно викидати і демонтувати.
 2. Дверні відкоси залишаються на місці і двері теж.
 3. Ванну також залишаємо на своєму місці.
 4. Без перепланування підводки каналізації
 5. Бездоганно рівна поверхня.
 6. Чистити поверхню надзвичайно легко, засоби і губки для чищення доступні та не дорогі.
Реставрування «наливна ванна» є найвигіднішим та бездоганним в плані вирівнювання поверхні. Ми працюємо швидко і якісно, з турботою про максимальний комфорт наших клієнтів! Замовляйте реставрування сантехніки в Тернополі, заощаджуйте і повертайте новий вигляд своїй сантехніці. Наші майстри з реставрації ванн в Тернополі постійно готові прийти Вам на допомогу. Індивідуальний підхід  до кожного клієнта гарантовано, телефонуйте і переконаєтесь.