Ми зробимо вашу ванну

ніби знову новою!

Замовляйте! Працюємо тільки оригінальним PlastAll'ом !
Відповідальність
Робота якою ми гордимось
Дбаємо
Гарантія
Матеріал з заводу!
6 днів на тиждень.
Інструкція.

Працюємо 8 років на ринку, досвід - це запорука надійності!

Ціни на реставрацію ванни у Рівному

Наливна акрилова ванна

1,2 м - 1500 грн. 1,5 м - 1700 грн. 1,8 м - 1800 грн. Детальніше

Емалювання акрилом PlastAll

1,2 м - 900 грн 1,5 м - 900 грн 1,8 м - 950 грн Детальніше

Навіть найгірша ванна, засіяє та почте грати кольорами на сонці. Подаруйте ванні нове життя, зателефонуйте до нас! Замовляйте реставрація ванн Рівне

Додаткові оплати - 250 грн. якщо ванна була реставрована раніше.

Безкоштовна консультація, та огляд ванни. Залишились запитання? Майстер огляне вашу ванну та відповість на них.

Дзвоніть нам!
+3 098-15-15-215

Наші роботи

Емалювання Рівне Ремонт сантехніки методами акрилового емалювання і наливної поверхні набирає обертів у Рівному. Це очевидно, оскільки реставрація (ремонт) це швидкий та незамінний спосіб надати естетичного вигляду застарілій сантехніці. Гарна сантехніка покращує зовнішній вигляд оселі, що у свою чергу є дуже важливим у сучасному світі. Процедура реставрації у Рівному використовується не тільки для покращення вигляду старої сантехніки, яка давно є знищеною, але і у випадках, коли нова сантехніка вже має мінімальні дефекти, такі як іржа і дрібні тріщини. Часто бувають випадки коли люди мають бажання позбутися якісної чавунної ванни тільки через те, що поверхня непрезентабельна. Забудьте про це. Непотрібно позбуватися старого чавуну, якому немає рівних в утримуванні тепла, достатнього його відреставрувати з допомогою одного із методів. Отже, реставрація ванн Рівне продовжить експлуатацію сантехніки на енну кількість часу. За необхідності відновлення (реставрування) можна буде повторити. Сантехнічне емалювання – це метод реставрації суть якого полягає у нанесенні емалі на стару ванну. Реставрація емалювання ванн акрилом допомагає заощадити і водночас швидко та вагомо покращити зовнішній вигляд Вашої ванни. Реставрація дешевшим методом акрилового емалювання сантехніки стане у нагоді в орендованому житлі чи на дачі, де не хочеться витрачатись, але хочеться мати акуратний санвузол. Маємо досвід того, що емалювання користується попитом у людей, які здають житло в оренду, при цьому не бажають робити капітальний ремонт і заміняти сантехніку після кожного орендатора. Перелік аргументів на користь акрилового емалювання: Термін експлуатації продовжується після акрилового емалювання до 5 років. Річна гарантія на акрилове емалювання. Реставрація здійснюється у Вас вдома без демонтування і руйнування інтер’єру ванни. Це неймовірно зручно! Легко підтримувати покриття в хорошому стані та легко очищати, поверхня буде білосніжною надовго. Будь-який колір емалі під будь який інтер’єр. Буквально на будь-який смак! Процедура реставрація ванн Рівне проходить так: Перш за все, майстри зачищають сантехнічну поверхню та знежирюють її. Потім накладається нова поверхня. Після накладання емалі поверхня сохне. Час висихання акрилу триває 48 годин, а сама процедура емалювання близько 3 годин. Переваги акрилового реставрування:

Hаливна ванна Рівне

Наливна ванна - це спосіб реставрації суть якої полягає в накладанні нової ванни на стару ванну шляхом її наливання. Найновіша методика, але вже з’явилася на ринку Рівного і користується попитом. Реставрування «наливна ванна» є новішим та кращим, ніж емалювання сантехніки та інші види реставрування. Вартість в цього методу реставрування теж вища, проте не суттєво. Компанія "Mobi Group" покриває сантехніку лише якісно та надійно. Ось аргументи на користь реставрування методом "наливна ванна": Повний час реставрації 3 години; Немає хімічного запаху та шкідливих випарів; Відсутність потреби демонтажу; Відсутність потреби демонтажу сифону; Повне оновлення сантехніки, як заново куплена; 48 годин до повного висихання; Не шкодить здоров’ю; У тричі дешевше від купівлі нової сантехніки; Продовжується термін експлуатації ванни до 15- 20 років; Можна повторити реставрацію ще раз; Колір акрилу на будь-який час. Окрім іншої сантехніки та інших елементів будь-якої складності, здійснимо, також, реставрацію джакузі. Задоволені відгуки наших клієнтів тільки підтверджують чудовий результат відновлення будь-яких поверхонь. Це завдяки використанню лише найякісніших матеріалів. Тому, перш ніж викидати стару сантехніку викликайте нас. Реставрація ванни рідким акрилом це вигідніше, ніж її міняти: Не потрібно збивати кахель зі стін. Не потрібно збільшувати дверні отвори. Не потрібно демонтувати, купувати і доставляти нову ванну. Не потрібно установлювати і заміняти підводку каналізації. Поверхня ідеально рівна. Поверхня легко очищається спеціальним засобом, рідким милом або плином з м’якою губкою. Реставрування «наливна ванна» є найвигіднішим та бездоганним в плані вирівнювання поверхні. Ми працюємо швидко і якісно, це фундамент найкращого результату! Замовляйте реставрування сантехніки у Рівному, заощаджуйте і повертайте новий вигляд своїй сантехніці. Майстри з реставрації ванн в Рівному завжди готові прийти Вам на допомогу. Проконсультуємо, порекомендуємо, підберемо! Телефонуйте, гарний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Відгук про реставрацію ванн

Довго думала, підзбирали гроші і замовили!
Дуже задоволені, дякую Вам, правда довго прийшлось чекати майстра...

Рівне
Відгук про реставрацію ванн

Робили дві ванни разом з подругою, отримали подарунок). Свекруха не вірила, що ванна буде як нова, тепер хоче і собі.

Рівне
Відгук про реставрацію ванн

Зробив тещі ванну, стала роді нормальна (теща). Рекомендую, один дзвінок і кучу проблем рішили, сифон замінили, плитку де треба поправили, потім замінили змішувач, найшли сантехніка для бойлера. ДЯКУЮ

Рівне

Реставрація ванн Рівне

Ремонт сантехніки методами акрилового емалювання і наливної поверхні набирає обертів у Рівному. Це очевидно, оскільки реставрація (ремонт) це швидкий та незамінний спосіб надати естетичного вигляду застарілій сантехніці. Гарна сантехніка покращує зовнішній вигляд оселі, що у свою чергу є дуже важливим у сучасному світі. Процедура реставрація ванн Рівне використовується не тільки для покращення вигляду старої сантехніки, яка давно є знищеною, але і у випадках, коли нова сантехніка вже має мінімальні дефекти, такі як іржа і дрібні тріщини. Часто бувають випадки коли люди мають бажання позбутися якісної чавунної ванни тільки через те, що поверхня непрезентабельна. Забудьте про це. Непотрібно позбуватися старого чавуну, якому немає рівних в утримуванні тепла, достатнього його відреставрувати з допомогою одного із методів. Отже, <a href="https://www.remontuk.com/restavratsiya-vann-rivne/">реставрація ванн Рівне</a> продовжить експлуатацію сантехніки на енну кількість часу. За необхідності відновлення (реставрування) можна буде повторити. Сантехнічне емалювання – це метод реставрації суть якого полягає у нанесенні емалі на стару ванну. Реставрація емалювання ванн акрилом  допомагає заощадити і водночас швидко та вагомо покращити зовнішній вигляд Вашої ванни. Реставрація дешевшим методом акрилового емалювання сантехніки стане у нагоді в орендованому житлі чи на дачі, де не хочеться витрачатись, але хочеться мати акуратний санвузол. Маємо досвід того, що емалювання користується попитом у людей, які здають житло в оренду, при цьому не бажають робити капітальний ремонт і заміняти сантехніку після кожного орендатора. Перелік аргументів на користь акрилового емалювання:
 1. Термін експлуатації продовжується після акрилового емалювання до 5 років.
 2. Річна гарантія на акрилове емалювання.
 3. Реставрація здійснюється у Вас вдома без демонтування і руйнування інтер’єру ванни. Це неймовірно зручно!
 4. Легко підтримувати покриття в хорошому стані та легко очищати, поверхня буде білосніжною надовго.
 5. Будь-який колір емалі під будь який інтер’єр. Буквально на будь-який смак!
  Процедура  проходить так: Перш за все, майстри зачищають сантехнічну поверхню та знежирюють її. Потім накладається нова поверхня. Після накладання емалі поверхня сохне. Час висихання акрилу триває 48 годин, а сама процедура емалювання близько 3 годин.   Переваги акрилового реставрування: <ul> <li style="text-align: left;">підвищення термоізоляції;</li> <li style="text-align: left;">безпечність;</li> <li style="text-align: left;">швидкий результат;</li> <li style="text-align: left;">низький кошт;</li> <li style="text-align: left;">рік гарантії на роботи.</li> </ul>  

<p style="text-align: center;">Hаливна ванна Рівне</p>

Наливна ванна - це спосіб реставрації суть якої полягає в накладанні нової ванни на стару ванну шляхом її наливання. Найновіша методика, але вже з’явилася на ринку Рівного і користується попитом. Реставрування «наливна ванна» є новішим та кращим, ніж емалювання сантехніки та інші види реставрування. Вартість в цього методу реставрування теж вища, проте не суттєво. Компанія "Mobi Group" покриває сантехніку лише якісно та надійно.   Ось аргументи на користь реставрування методом "наливна ванна":
 1. Повний час реставрації 3 години;
 2. Немає хімічного запаху та шкідливих випарів;
 3. Відсутність потреби демонтажу;
 4. Відсутність потреби демонтажу сифону;
 5. Повне оновлення сантехніки, як заново куплена;
 6. 48 годин до повного висихання;
 7. Не шкодить здоров’ю;
 8. У тричі дешевше від купівлі нової сантехніки;
 9. Продовжується термін експлуатації ванни до 15- 20 років;
 10. Можна повторити реставрацію ще раз;
 11. Колір акрилу на будь-який час.
  Окрім іншої сантехніки та інших елементів будь-якої складності, здійснимо, також, реставрацію джакузі. Задоволені відгуки наших клієнтів тільки підтверджують чудовий результат відновлення будь-яких поверхонь. Це завдяки використанню лише найякісніших матеріалів. Тому, перш ніж викидати стару сантехніку викликайте нас. Реставрація ванни рідким акрилом це вигідніше, ніж її міняти:
 1. Не потрібно збивати кахель зі стін.
 2. Не потрібно збільшувати дверні отвори.
 3. Не потрібно демонтувати, купувати і доставляти нову ванну.
 4. Не потрібно установлювати і заміняти підводку каналізації.
 5. Поверхня ідеально рівна.
 6. Поверхня легко очищається спеціальним засобом, рідким милом або плином з м’якою губкою.
Реставрування «наливна ванна» є найвигіднішим та бездоганним в плані вирівнювання поверхні. Ми працюємо швидко і якісно, це фундамент найкращого результату! Замовляйте реставрування сантехніки у Рівному, заощаджуйте і повертайте новий вигляд своїй сантехніці. Майстри з реставрації ванн в Рівному завжди готові прийти Вам на допомогу. Проконсультуємо, порекомендуємо, підберемо! Телефонуйте, гарний сервіс та індивідуальний підхід  до кожного клієнта!