Ціна
Швидкість
Якість
Гарантія
Завжди найкращі ціни завдяки співпраці з дилером
Наші професіонали продуктивні, ввічливі, пунктуальні
Офіційний Пластол
Гарантія витримає усе

Замовляйте реставрацію, Ви знову будете насолоджуватись приймаючи ванну, один дзвінок і ми за все подбаємо.

Реставрація ванн у Івано-Франківську ціни.

Наливна акрилова ванна

1,2 м - 1500 грн. 1,5 м - 1700 грн. 1,8 м - 1800 грн. Детальніше

Емалювання акрилом PlastAll

1,2 м - 900 грн. 1,5 м - 950 грн. 1,8 м - 1000 грн. Детальніше

На ціну не впливає зовнішній вигляда ванни, навіть, якщо вона в дуже не призентабильному виглядчі, ніяк додаткових оплати немає!

Оплати додаткові - 200 грн. ванна була уже реставрована, 250 грн. додаємо за колір (не білий).

Телефонуйте для консультацій, завжди раді чути. Безкоштовний показ взірків у Вас дома по обласним центрам!

Телефонуйте до нас!
+3 098-15-15-215

Наші роботи

Відгуки

Відгук про реставрацію ванн

Спочатку думала нашо мені та ванна, викинемо та поставимо душовий бокс, добре, що винесли просто на коридор, подумали добре потім вернули стару, реставрували тепер в мене і ванна і душовий бокс.

Франківськ
Відгук про реставрацію ванн

Робили ремонт, вирішили ванну залишити, так як нові ванни в магазинах повна фігня.

Франківськ
Відгук про реставрацію ванн

Побачила сайт, довго не думала, замивили дешевший спосіб на пробу.
Задоволені!

Вінниця

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Івано-Франківськ велике місто, у якому реставрація ванн зараз користується попитом. Це зрозуміло, адже реставрація це єдина можливість зробити сантехніку знову новою та свіжою та зекономити. А гарна сантехніка завжди позитивно впливає на вигляд ванни кімнати та Вашої оселі в цілому. Блискуча нова ванна робить оселю чистою та акуратною. Реставрація ванн Івано-Франківськ ми найшли топову фірму по роботі з ремонтом ванн і сантехнікою. Відновлення сантехніки в Івано-Франківську стане у нагоді у кількох випадках. По-перше коли сантехніка зносилася чи морально застаріла. По-друге, коли нова сантехніка лише починає псуватися, отримувати тріщинки та дрібні дефекти. Потрібно зупинити цей процес негайно. По-третє, коли у вас в користуванні є чавунна сантехніка. Так, можливо вона застаріла і зношена ззовні, але пам’ятайте, чавун не має рівних собі аналогів за втримуванням і збереженням тепла. Тому його завжди краще зберегти і продовжити експлуатацію. Отже, реставрування сантехніки у Івано-Франківську – це чудова і корисна технологія на всі випадки «травм» Вашої сантехніки! Крім того, реставрацію можна повторювати за кожної наступної «травми» сантехніки, яка псує її візуальний вигляд. Емалювання сантехніки – це нанесення емалі на стару ванну спеціальним способом, після чого поверхня стає новою. Реставрація сантехніки емалюванням допоможе значно покращити зовнішній вигляд Вашої ванни кімнати та заощадити, оскільки він є дешевим. Таке реставрування, тобто емалювання сантехніки стане незамінним помічником в орендованому житлі, на дачі, в промисловому приміщенні, у офісі. Всюди де не хочеться тратити значно та потерпати від простою через ремонт, але хочеться мати акуратний санвузол. Ще вагаєтесь щодо емалювання? Ось аргументи на користь цього виду реставрації: 1. Продовжите термін експлуатації своєї сантехніки на 5 років як мінімум. 2. Після реставрації матимете рік гарантійного терміну на покриття. 3. Весь процес реставрації здійснюється на місці. Сантехніку не потрібно нікуди везти і навіть знімати. 4. За покриттям надзвичайно легко доглядати, його просто очищати абразивним гелем (плином, рідким милом) та м’якою губкою, які є у кожному господарстві. 5. На будь-який смак колір емаль, під кожний інтер’єр! Як здійснюється реставрування сантехніки? Поетапно: • Першим етапом є зачистка поверхні майстром. • Знежирювання поверхні з допомогою ацетону. • Висихання емалі. Висихання поверхні триває 48 годин. Вся процедура, повна реставрація триває 3 години! Акрилове реставрування, переваги:

Hаливна ванна Івано-Франківськ

Наливна ванна – це створення нової ванни на старій, яка слугує каркасом для наливного акрилу. Ця технологія є найновішою в світі і вже доступна та популярна в Івано-Франківську. Для порівняння, реставрування шляхом наливання ванни є новішим і кращим ніж емалювання сантехніки та інші види реставрування. Ціна наливного реставрування теж вища, але не суттєво. Компанія "Mobi Group" покриває сантехніку лише якісно та надійно. Ще вагаєтесь щодо наливної ванни? Ось аргументи на користь цього виду реставрації: 1. Час реставрації лише 3 години. 2. Немає хімічного запаху та шкідливих випарів. 3. Весь процес реставрації здійснюється на місці. Сантехніку не потрібно нікуди везти і навіть знімати. 4. Поверхня як щойно з заводу, новенька та блискуча. 6. Висихання за 48 годин. Повне висихання при кімнатній температурі. 7. Наливна ванна не шкідлива для здоров’я. 8. Значно дешевше, ніж купити нову сантехніку. 9. Термін експлуатації до 15- 20 років. 10. Можливість зробити реставрацію заново. 11. Колір поверхні на власний смак. Також, крім традиційної сантехніки реставруємо джакузі. Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали та результативні технології. Саме тому наша робота дає бездоганний результат та позитивні відгуки наших клієнтів. Не викликайте сантехніку даремно, викликайте нас. Ось чому реставрувати ванну рідким акрилом вигідніше, ніж міняти: 1. Кахель залишається на місці, не потрібно викидати і демонтувати. 2. Дверні відкоси залишаються на місці і двері теж. 3. Ванну також залишаємо на своєму місці. 4. Без перепланування підводки каналізації 5. Бездоганно рівна поверхня. 6. Чистити поверхню надзвичайно легко, засоби і губки для чищення доступні та не дорогі. Реставрування «наливна ванна» є найвигіднішим та бездоганним в плані вирівнювання поверхні. Ми працюємо швидко і якісно, з турботою про максимальний комфорт наших клієнтів! Замовляйте реставрування сантехніки в Івано-Франківську, заощаджуйте і повертайте новий вигляд своїй сантехніці. Наші майстри з реставрації ванн в Івано-Франківську постійно готові прийти Вам на допомогу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантовано, телефонуйте і переконаєтесь.