Ціна
Швидкість
Якість
Гарантія
Завжди найкращі ціни завдяки співпраці з дилером
Наші професіонали продуктивні, ввічливі й хитрі-ловкі
Ніштяк того шо Офіційний Пластол
Надаємо, бо знаємо, що витримає всі знущання

Замовивши реставрацію ванни будь-яким способом Ви маєте можливість швидко та якісно оновити покриття Вашої ванни за доступними цінами. Ваша ванна буде як нова!

Ціни на реставрацію ванн у Дніпрі

Наливна акрилова ванна

1,2 м - 900 грн 1,5 м - 900 грн 1,8 м - 950 грн Детальніше

Емалювання акрилом

1,2 м - 1500 грн 1,5 м - 1700 грн 1,8 м - 1800 грн Детальніше

Вартість реставрації не залежать від стану ванни, як в багатьох інших компаніях. Будьте обережними, адже коли ціна залежить від стану ванни, то є велика ймовірність того, що майстер після завершення робіт назве Вам іншу суму, бо ваша ванна була в плачевному стані. Наші ціни єсталими і залежать виключно від розмірів ванни і обраного методу реставрації. А це означає, що Ви точно знатимете вартість своєї ванни. ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ НІЧОГО ДОПЛАЧУВАТИ, у нас такого немає!

Додаткова доплата до вартості послуги відбувається в тому випадку, якщо: ванна була попередньо реставрована - 100грн; якщо ви обрали для своєї ванни нестандартний колір - 250грн. Виїзд майстра - БЕЗКОШТОВНИЙ!!!

Для додаткової консультації можете звернутися за зручними вказаними контактами. Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Дзвоніть нам!
+3 098-15-15-215

Наші роботи

Відгуки

Відгук про реставрацію ванн

На вигляд ванна стала як нова. Сусіди і собі захотіли таку. Надіюсь в подальшому буде така біленька. Пишу тут, бо сам завжди читаю відгуки!

Дніпро
Відгук про реставрацію ванн

Подруга ше колись порадила цю фірму. Завжди при потребі замовляю сантехніка, столяра чи раніше зверталася поклеїти обої. Шось не наважувалась реставрувати ванну, але маю чавунну. І бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла

Днепр
Відгук про реставрацію ванн

На вигляд ванна стала як нова. Сусіди і собі захотіли таку. Надіюсь в подальшому буде така біленька. Пишу тут, бо сам завжди читаю відгуки!

Дніпро